Jacqueline

Hello everybody! Mam na imię Jacqueline i jestem doktorantką Uniwersytetu Szczecińskiego z dziedziny literaturoznawstwo. Piszę moją pracę po angielsku już z przyzwyczajenia, gdyż ukończyłam Filologię Angielską oraz Global Communication, gdzie wszystko jest w tym języku. Językami obcymi interesuję się właściwie od zawsze – pierwszy raz zaczęłam uczyć się angielskiego w wieku trzech lat, a później próbowałam również japońskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i chińskiego. Nawet nie wiem, w którym momencie moje myśli po prostu przeskoczyły na angielski.

Ciągle się czegoś uczę (w tej chwili wciąż japońskiego), ale nauczycielem pierwszy raz zostałam 10 lat temu. Teraz wykładam na Uniwersytecie oraz z Wami – Lingually!

Moim największym zainteresowaniem jest kultura popularna. Prowadzę nad nią badania naukowe, ale też zwyczajnie ją uwielbiam. Godzinami mogłabym komentować najnowsze hollywoodzkie produkcje czy oceniać kreacje z gali MET. Oczywiście w szlafroczku i z popcornem. Najbardziej jednak w popie interesuje mnie to, co często spotyka się ze strachem – jeśli w filmie są upiory, to na pewno go obejrzę 😉

Shopping Cart
Scroll to Top