Kasia Owsińska

Hi, guys! Jestem Kasia, założycielką Lingually, która spełnia swoje największe marzenie o szerzeniu miłości do języka angielskiego! O tym, jak to tego doszło możecie przeczytać w zakładce O LINGUALLY, tutaj – let me just be me.

Jestem zwyczajną dziewczyną o nadzwyczajnej miłości do języka angielskiego i wszystkiego co z nim związane. Wszystko zaczęło się od podkochiwania się w każdym członku zespołu Backstreet Boys, co ostatecznie zaowocowało podjęciem studiów filologicznych na Uniwersytecie Szczecińskim. Coroczne wyjazdy do Anglii do pracy, nawiązywanie znajomości i przyjaźni z ludźmi z całego świata, wspinanie się po szczeblach edukacyjnej kariery na Wyspach doprowadziło do tego, że język angielski na stałe wpisał się w moje życie.

Kiedy nie zachwycam się angielskim bądź kulturą krajów anglojęzycznych, czas spędzam z najbliższymi, z którymi regularne spotkania to dla mnie najlepsza forma terapii, dużo czytam, piekę, spaceruję, podnoszę ciężary i uciekam za miasto, by trochę odetchnąć. Choć zapytania o ulubiony kolor, odpowiedziałabym „czerwony”, to cały rok tęsknię za odcieniami niebieskiego, szczególnie tymi gdzie styka się morze i niebo. Uwielbiam odpoczywać w słońcu, widok wody mnie uspokaja, a latem najchętniej zamieszkałabym na Majorce. Na co dzień też uczę się języka hiszpańskiego, tęsknię za Londynem, jestem zakochana w mojej psince Lili, tańczę do piosenek Beyonce tak, jakby nikt nie patrzył i marzę o zobaczeniu całego świata.

Shopping Cart
Scroll to Top