Ola

Hello hello! Jestem Ola i pracuję z Kasią już od kilku lat, choć co prawda w różnych formach. Najpierw, w liceum, miałam przyjemność uczyć się języka angielskiego pod jej skrzydłami i już wtedy wiedziałam, że jest to osoba, z którą marzeniem byłoby w przyszłości pracować. Marzenie się spełniło – na początku dokładałam cegiełki do jej wyjątkowych e-booków edukacyjnych, by w końcu dołączyć do jej teamu w Lingually. Całkowicie podzielam miłość do angielskiego dziewczyn z naszego zespołu, nic więc dziwnego, że czuję się tu jak w domu.

Ta miłość do języka narodziła się jednak dużo wcześniej niż w liceum. Już od dzieciaka angielski był moim konikiem, a gdy tylko zdałam sobie sprawę, że czuję się z nim komfortowo, sięgnęłam po zagraniczne media. Zaczęłam pochłaniać język wraz z treściami, które umilały mi czas – od YouTube’a (specjalne podziękowania dla Dana Howella i Phila Lestera), przez książki (jak to miło jest czytać angielskie oryginały, i to jeszcze zanim tłumaczenia pojawią się w Polsce!), filmy, seriale, muzykę, aż po gry wideo. Gdy już raz otworzyłam sobie drzwi do wszystkiego co oferuje mi język angielski, to wiedziałam, że będzie on nieodłączną częścią mojego życia.

Tak też się stało, a ja dalej uciekam w swoje anglojęzyczne światki – półka z książkami fantasy już dawno się ugina, a na licznik godzin przesiedzianych przed Playstation wolę nawet nie patrzeć. Gdy nie jestem pochłonięta fantastycznymi historiami, to idę skakać z tłumem ludzi pod sceną, tracąc głos do modern rocka, bo wtedy jak nigdy indziej czuję, że żyję. Jeśli tylko mogę, to zapuszczam się w świat – ani skwar Florydy ani ulewy Londynu już mi nie straszne; więcej, tęsknię za nimi straszliwie! A gdy przygody się kończą, to idę planować następne – ale dopiero po szklance herbaty, ewentualnie trzech.

Shopping Cart
Scroll to Top