„I like a teacher who gives you something to take home to think about besides homework.”


– Lily Tomlin –

Wszystkie poniższe opinie zostały przez nas zweryfikowane i pochodzą od naszych dotychczasowych klientów.

opinia-aleksandra-pytlewska

Pani Kasia – świetna zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Osoba zasługująca na miano idealnego nauczyciela. Jednocześnie przesympatyczna, zabawna, szczera, ale i wymagająca, stawia zawsze na wysoki poziom, zarówno w mowie, jak i piśmie. Zawsze przygotowana na zajęcia, z ciekawymi materiałami i wspaniałym podejściem do ucznia. Zajęcia z Panią Kasią były dla mnie samą przyjemnością i pomimo naszej wspólnej ciężkiej pracy, trudności i wysiłku zostaną w mojej pamięci zostaną w mojej pamięci jako jeden z przyjemniejszych okresów mojego życia. Dzięki niej osiągnęłam wysoki poziom języka angielskiego, co w typowym polskim liceum nie byłoby niemożliwe.

– Aleksandra Pytlewska –

Kasia to jedna z najlepszych nauczycielek, jakie miałam przyjemność poznać. Kiedy się spotkałyśmy pierwszy raz, nigdy nie odezwałabym się po angielsku publicznie, dziś w pracy jestem w stanie rozmawiać z żołnierzami ze Stanów Zjednoczonych. Kasia zawsze była wymagająca, ale były to jedyne lekcje, na które zawsze chciałam przychodzić, bo czułam, że uczę się czegoś pożytecznego. Obecnie mam na studiach zajęcia na poziomie B2/C1, nigdy bym nie doszła do takiego poziomu bez niej. Kasia jest warta każdej minuty Waszego czasu.

– Katarzyna Zawadzka –

Pani Kasia to niesamowita kobieta i diament wśród nauczycieli. Osoba, do której przychodzę jak do przyjaciółki, a rozmowa z tą wspaniałą kobietą jest zawsze cudowna. Osoba z najlepszym podejściem i oddaniem wobec uczniów. Nauka w najlepszych warunkach, pełne zaangażowanie, przygotowanie i największe chęci, by każdy z uczniów osiągnął jak najwyższy poziom. Kiedyś miałam straszną barierę językową, małymi kroczkami zaczęłam się otwierać i mimo że do Pani Kasi chodzę na zajęcia od niedawna, to buzia mi się nie zamyka od rozmowy po angielsku.

Wspaniała atmosfera, zajęcia na najwyższym poziomie i – tak jak pisałam wyżej – mimo że chodzę na te zajęcia od niedawna, to widzę już  różnice na plus, nie tylko w wymowie, lecz także w pisaniu czy gramatyce. Świetna motywacja i przyjemność z zajęć. Bałam się chodzić na korepetycje o 16.00 – że niby to późno – ale szczerze?! Ta godzinka zajęć mija jak 10 minut, a ja zawsze staram się przychodzić do Pani pełna energii i uśmiechu. I taka również wychodzę. (PS Ten wspaniały uśmiech zawsze dostaję też od Pani Kasi).

– Oliwia Grzyb –

Kiedy postanowiłam kontynuować swą podróż z językiem angielskim, odkurzyć kiedyś zdobytą wiedzę, oswoić się z mówieniem, byłam przerażona. Po pierwszym spotkaniu z Kasią, zrozumiałam, że jest to nauczyciel o którym marzyłam od zawsze.

Nauczyciel, który z ogromną pasją przekazuje swoją wiedzę, tłumacząc największe zawiłości gramatyczne języka. Niezwykła osoba, która potrafi zmotywować i zachęcić do dalszej nauki w chwili zwątpienia. Każda lekcja to ogromna przyjemność i choć Kasia wymaga ode mnie bardzo dużo, niezmiennie czekam na więcej. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak profesjonalnego i cierpliwego nauczyciela, kiedyś mówiło się „nauczyciela z powołania”. Ale Kasia to nie tylko nauczyciel, to wspaniały człowiek, który wniósł w moje życie znacznie więcej niż umiejętność posługiwania się językiem angielskim.azuje swoją wiedzę, tłumacząc największe zawiłości gramatyczne języka. Niezwykła osoba, która potrafi zmotywować i zachęcić do dalszej nauki w chwili zwątpienia.

– Małgorzata Wypych –

Gwarancja zdawalności egzaminów, którą zapewnia każda szkoła językowa, to nic! Pani Kasia to przede wszystkim rzetelność, ogromna wiedza i miłość do języka i kultury angielskiej. W niesamowicie ponadramowy, intrygujący sposób potrafi przekazać nawet najmniej interesujące zagadnienia. Ponadto wielkie oddanie Pani Kasi wobec uczniów, doświadczenie oraz serdeczność pozwalają na naukę w najlepszych warunkach, nawet dla niezwykle opornych umysłów.

– Olga Rolińska –

Jestem na zajęciach od roku, a nauczyłam się więcej niż przez 14 lat nauki języka angielskiego. Podczas lekcji czuję się bardzo komfortowo, atmosfera jest super! Czuję się bardziej pewnie w mówieniu. Właściwie od pierwszego spotkania wiedziałam, że będzie mi się podobać. Pani Kasia zawsze jest zaangażowana i zaraziła mnie miłością do angielskiego!

– Julia Nowak –

Shopping Cart
Scroll to Top